Peşinen Hashtag: Evde Spor, Evde Yapılacak Hareketler, Bölgesel Zayıflama

Spor yapmaya vakit bulamayanlara yeni;  evde, işte, okulda her yerde hareket yazısı geldi hanım! Bu yazımda size tamamen kendi başınıza ve ekipman gerekmeden yapabileceğiniz hareketler ve programlardan oluşan bir fitness websitesi tavsiyesi vereceğim. Site: http://www.darebee.com

Bu sitede bölgesel zayıflamaya ve kas yapımına yönelik programlar, 30 ya da 15 gün sabit programlar ve vücudun hangi kas grubunun hangi hareketle çalıştırılacağına dair videolar, resimler bulabilirsiniz. Evde spor yapmak mı olurmuş deme, fitness salonlarına para bayılmak zorunda değilsin.

evde spor

Güzellik Şu: Hepsi Bedava ve Evde Spor İmkanı

Site tamamen gönüllü hizmet eden fitness hocaları tarafından açılmış. Burada hiç bir şey satılmıyor, istediğiniz hareket setini pdf olarak indirip  evinizde duvarınıza asıp, yanınızda taşıyıp çalışmaya başlayabilirsiniz ya da isterseniz tablet ya da akıllı telefondan da erişebilirsiniz. İsterseniz işte, isterseniz evde spor yapın ama mutlaka yapın felsefesi güdüyorlar, çok tatlılar.

evde spor

Bölgesel Zayıflama Mı, Ama Nasıl?

Bölgesel zayıflama hep istediğimiz bir şey. Ay canım ben iyiyim sadece şu göbeğimde biraz var, işte o “biraz” hiç gitmez. Gitmesi için illa ki o bölgeye yönelik hareketle desteklemen lazım http://darebee.com/  bu imkanı verdiği için daha da güzel bir site, mesela aşağıdaki program sadece karın bölgesine odaklanıyor.

evde spor

Ve size hareketleri sunuyor, programların yanında başlangıç seviye mi yoksa daha talimli olanlara mı uygun o da yazıyor. Bazen ufak tefek ekipmanlar istiyor mesela bir sopa gibi, bir pilates topu gibi.

evde spor

Program PDF Linki 

Binlerce Workout ile Evde Spor Queyfi

Her şeyin bedava olmasınında binlerce ama binlerce ihtiyaca yönelik içerik sunması da bence gayet iyi. Ben geçen yıl 30 gün boyunca evde yürüme programını uygulamıştım ve son aylarda aldığım 3 kiloyu yok etmeme yardımcı olmuştu. Gördüğün gibi sevgili okur, sen spor yapmak istedikten sonra imkan çoook.

evde spor

Başlangıç Seviyesindeyim, Evde Ne Yapsam da Ramazan Kilolarından Kurtulsam mı Dedin?

15 Dakikalık Sabah Çalışması 

Ayva Göbeklere Özel (Ayvadan Daha Büyüklerde Bakabilir Tabi :))

Annelere Özel

Üst Bacaklarım Birer Odun