Hakkımızda

Neden Bi’yerden Başla

Bi’yerden Başla da biz; sizi önemsiyoruz ve doğru, sağlıklı, kaliteli yaşam için fikirler veriyoruz.

Bu siteyi favorilerinize ekleyecek ve her gün bakmadan duramayacaksınız.

Biz de aynı sizin gibi, uzun yıllar neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamakta zorlanmıştık. Sonra dedik ki, madem bir şeyler öğreniyoruz, bunları da insanlarla paylaşalım.
#biyerdenbasla böyle doğdu. Bu sitede sağlık beslenme, sağlıklı yaşam ve diyete dair; bunların yanında insana dokunan, ruh ve beden sağlığımıza etki eden her şeyi bulacaksınız. Burada okuduklarınız ile daha kaliteli bir yaşama kavuşacak, sağlıklı beslenme hakkında bilgi sahini olacaksınız. Diyet yapmak istiyorsanız cevapları, diyetinize yardımcı motivasyon arıyorsanız desteği burada bulacaksınız.

Eğer siz de yaşadığınız hayatın kalitesinden memnun değilseniz, bizimle birlikte #biyerdenbasla‘ yın

son_logo-01

Harekete Geç

Hareketsizlikten rahatsız mısın, yoksa hiç oralı değil misin? Her gün spor yapıyor musun, yoksa spor yapmaktan nefret mi ediyorsun. Ben de senin gibiyim. Ama hareket etmenin nasıl önemli olduğunu anladım. Şimdi sen de istersen buraya bir göz at.

Sağlıklı Beslenme

Sağlıklı beslenmek istiyor ama nasıl yapacağını bilmiyor musun?  Korkma yalnız değilsin. Çoğunluk senin gibi. Ama değişmek, bilgilenmek de senin elinde. Bu kadar bilgi bu kadar araştırma varken bilmiyordum deme özgürlüğümüz yok.Bedenin senin canım, onu iyi kullan.

Gerçekleri Öğren

a

Yapılan araştırmaları okuyup, haberleri izleyince sana da kandırılıyormuşsun gibi gelmiyor mu? Geliyor, çünkü kandırılıyoruz. Dünya endüstrilerden ibaret, diyet endüstrisi, ilaç endüstrisi, tarım endüstrisi.. Bu karmaşa da yolunu bulmana yardım edeyim

Bu sitede yer alan yazılar, tarafımca yazılmış olup bilimsel araştırmaların sonuçlarına göre oluşturulmuştur. Bu araştırmaların referanslarını yazıların altında görebilirsiniz.

Sormak istediğiniz her şey için sağ taraftaki forma bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En hızlı şekilde cevaplanacağına emin olabilirsiniz.

Ebru Y.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  İletiniz

  error: Content is protected !!

  Daha Fazlası İçin

  Ya da

  Mailinizi Bırakın

   

  Teşekkürler

  DMCA.com Protection Status